Dlaczego warto założyć kantor Wymienbitcoina?

dlaczego-warto-zalozyc-kantor-wymienbitcoina

Kantory kryptowalutowe zagościły na świecie i w Polsce wiele lat temu jako następstwo rosnącej popularności cyfrowych aktywów. Są to punkty stacjonarne, gdzie z łatwością wymienisz wybrane kryptowaluty lub NFT na fiat (pieniądz fiducjarny). W 2020 roku powstała pierwsza placówka Wymienbitcoina.pl w Łodzi. Wśród czynników, które miały wpływ na ugruntowanie przez markę pozycji na rynku, można wymienić: rosnącą popularność kryptowalut, najwyższy poziom obsługi klienta, jasne procedury wymiany oraz prowizje, które zachęcały klienta do skorzystania z usług. To wszystko przełożyło się na rozwój i sukces sieci. Listę naszych kantorów znajdziesz tutaj. Sprawdź dlaczego własny kantor krypto to przyszłościowy biznes!

Idea stojąca za stworzeniem sieci kantorów

Celem firmy jest tworzenie miejsc przyjaznych dla osób wymieniających kryptowaluty, w których oprócz samego kupna lub sprzedaży, klienci otrzymają również fachową pomoc oraz merytoryczne wsparcie, które są bardzo potrzebne dla nowych inwestorów.

Wymienbitcoina.pl chce przyczynić się do adopcji oraz obrotu kryptowalut w Polsce. Kantory stacjonarne to znaczne ułatwienie handlu zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Często osoba stawiająca pierwsze kroki w świecie krypto może mieć opory przed dokonywaniem transakcji ze względu na złożoność procesu. Obsługa wymienbitcoina.pl chętnie Cię przez to przeprowadzi oraz wytłumaczy, jak działa cała operacja. 

Założenie punktu stacjonarnego Wymienbitcoina.pl niesie za sobą szereg korzyści dla Ciebie jako przedsiębiorcy. 

Poniżej znajdziesz listę powodów, dla których warto rozważyć taką inicjatywę biznesową:

Biznes odporny na bessę

Rynek kryptowalut ulega wahaniom. Każdy inwestor spotkał się zarówno z zielonymi, jak i czerwonymi świecami na wykresach swoich aktywów. Niezależnie od koniunktury, kantor zawsze zarabia na transakcjach. W praktyce może to przebiegać w dwóch scenariuszach – w pierwszym inwestorzy będą chcieli upłynnić swoje aktywa, zamieniając je na gotówkę. W drugim zachęceni możliwymi przyszłymi wzrostami będą je kupować, kierując się motywem spekulacyjnym. Niezależnie od charakteru transakcji, placówka otrzymuje swoją prowizję, która jest zyskiem. 

Pełny know-how na start

Wymienbitcoina.pl to biznes o ugruntowanej pozycji. Na całej mapie Polski znajdziesz wiele placówek, które działają, przynosząc zyski franczyzobiorcom. Opracowano jasne procedury tego, jak założyć i prowadzić kantor wymiany kryptowalut, tak aby osiągnął on sukces. Otwierając punkt w ramach naszej sieci franczyzowej, dostajesz pełny know-how, czyli wiedzę o otwarciu i prowadzeniu punktu stacjonarnego obejmującą takie tematy jak: 

Korzyści wynikające z przynależności kantoru do sieci

Przyłączenie się do sieci, ma wiele praktycznych zalet, które przyczynią się do osiągnięcia Twoich celów. Są to między innymi: 

Zapewnienie Ci wyżej wymienionych korzyści oszczędza Twój czas oraz pieniądze – zasoby, które są kluczowe w trakcie zakładania i rozwijania działalności. 

Jasny kosztorys

Założenie kantoru kryptowalutowego nie wymaga ogromnych nakładów tak jak w przypadku innych firm. Rozpoczynając z nami współpracę franczyzową, otrzymujesz jasno rozpisane koszty na start oraz koszty miesięczne wynikające z prowadzenia punktu. Wiesz dokładnie, jak musisz się finansowo przygotować do podjęcia współpracy. 

Podsumowując – kantor to biznes przyszłości

Prowadzenie kantoru kryptowalut to wspaniała okazja do zapewnienia sobie intratnego źródła dochodu. Niezależnie czy panuje na rynku krypto hossa, czy bessa, firma zawsze zarabia, a Ty wraz z nią. Z biegiem czasu adopcja kryptowalut będzie coraz szersza – ich wykorzystanie jest fundamentem kolejnej generacji Internetu. Nie przegap szansy, aby dołączyć do trendującego biznesu i załóż swój punkt Wymienbitcoina.pl. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego pod nr +48 668 814 258 lub wysłania zapytania na adres [email protected].

Wykorzystujemy pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z naszej strony i dostosowania prezentowanych treści do Twoich indywidualnych potrzeb. Akceptując komunikat zgadzasz się na użycie plików oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz odwołać udzieloną nam zgodę poprzez wprowadzenie zmian w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies.

Nie wyrażam zgody Wyrażam zgodę