Powrót do listy kantorów

Oddział w Łodzi

ul. Henryka Sienkiewicza 85/87, Łódź

9:30-17:30 od poniedziałku do piątku

+48 668 814 258

Umów się na wymianę

Jak dostanę się do kantoru?

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego łódzkiego oddziału, który znajduje się w niebieskim wieżowcu - "Orion", przy ulicy Sienkiewicza 85/87. Aby dostać się do naszego kantoru, proszę skorzystać z windy, która zabierze Cię na trzecie piętro budynku. Po dotarciu na miejsce zadzwoń do nas pod numer +48 668 814 258, abyśmy mogli przywitać Cię osobiście i zapewnić Ci pełną obsługę w zakresie wymiany walut.

Czy konieczna jest wcześniejsza rezerwacja wizyty?

Rezerwacja wizyty nie jest obowiązkowa, jednak jeśli chcesz się upewnić, że zostaniesz obsłużony natychmiastowo i nie będziesz musiał czekać, wówczas prosimy o wcześniejszy telefon z terminem wizyty.

Usługi

  • Sprzedaż kryptowalut
  • Zakup kryptowalut
  • Pomoc w konfiguracji portfela
  • Sprzedaż merchu związanego z krypto
  • Sprzedaż portfeli sprzętowych

Lokalizacja

Wykorzystujemy pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z naszej strony i dostosowania prezentowanych treści do Twoich indywidualnych potrzeb. Akceptując komunikat zgadzasz się na użycie plików oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz odwołać udzieloną nam zgodę poprzez wprowadzenie zmian w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies.

Nie wyrażam zgody Wyrażam zgodę